Rrëfimet e autorit – Viktor Canosinaj – [Episodi 10]

 


Në këtë episod të podcastit tonë të fundjavës, ne kemi një mysafir të veçantë, shkrimtarin e njohur të librave për fëmijë, Viktor Canosinaj. Bashkë, eksploruam botën e krijimtarisë së tij dhe u njohëm me histori të mahnitshme. 🎙️

🎧 Abonohuni në kanalin tonë për të mos humbur këtë bisedë frymëzuese. Aktivizoni njoftimet që të jeni të parët që dëgjojnë këtë podcast të mrekullueshëm. Ndani këtë lajm me miqtë tuaj që të jenë pjesë e kësaj bisede frymëzuese! ✨

What's your reaction?
0Smile0Lol0Wow0Love0Sad0Angry
Qendra Shqiptare për Gazetari Cilësore
Rruga Pjetër Budi, 69

Tiranë, ALBANIA


Telefon: +355 (0) 6 8856 3686
Email: info@acqj.al

Investigative Network Albania

Teksti zyrtar është versioni në shqip i faqes së internetit. Kjo faqe përdor përkthim automatik përmes mjeteve të inteligjencës artificiale. Pavarësisht se ky përkthim është i një cilësie të lartë, rastis që të ketë dhe gabime dhe keqkuptime në kontekstin e produkteve. Duke qenë se është një teknologji e cila përmirësohet me kalimin e kohës, shpresojmë të qendroni me ne ndërkohë që perfeksionojmë këtë shërbim.

Copyright © 2024 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Copyright © 2024 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Newsletter