[tdc_zone type=”tdc_content”][vc_row][vc_column][vc_empty_space][tdm_block_text_image title_text=”Um9kZW4lMjBIb3hoYQ==” title_tag=”h3″ title_size=”tdm-title-md” description=”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” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” button_size=”tdm-btn-lg” image=”6597″ content_align_vertical=”content-vert-center” media_size_image_height=”976″ media_size_image_width=”696″][/vc_column][/vc_row][/tdc_zone]

Qendra Shqiptare për Gazetari Cilësore
Rruga Pjetër Budi, 69

Tiranë, ALBANIA


Telefon: +355 (0) 6 8856 3686
Email: info@acqj.al

Investigative Network Albania

Teksti zyrtar është versioni në shqip i faqes së internetit. Kjo faqe përdor përkthim automatik përmes mjeteve të inteligjencës artificiale. Pavarësisht se ky përkthim është i një cilësie të lartë, rastis që të ketë dhe gabime dhe keqkuptime në kontekstin e produkteve. Duke qenë se është një teknologji e cila përmirësohet me kalimin e kohës, shpresojmë të qendroni me ne ndërkohë që perfeksionojmë këtë shërbim.

Copyright © 2023 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Copyright © 2023 Giljana Limani.  All Rights Reserved.