[tdc_zone type=”tdc_content”][vc_row][vc_column][vc_empty_space][tdm_block_text_image title_text=”Um9kZW4lMjBIb3hoYQ==” title_tag=”h3″ title_size=”tdm-title-md” description=”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” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” button_size=”tdm-btn-lg” image=”6597″ content_align_vertical=”content-vert-center” media_size_image_height=”976″ media_size_image_width=”696″][/vc_column][/vc_row][/tdc_zone]

Qendra Shqiptare për Gazetari Cilësore
Rruga Pjetër Budi, 69

Tiranë, ALBANIA


Telefon: +355 (0) 6 8856 3686
Email: info@acqj.al

Investigative Network Albania

Teksti zyrtar është versioni në shqip i faqes së internetit. Kjo faqe përdor përkthim automatik përmes mjeteve të inteligjencës artificiale. Pavarësisht se ky përkthim është i një cilësie të lartë, rastis që të ketë dhe gabime dhe keqkuptime në kontekstin e produkteve. Duke qenë se është një teknologji e cila përmirësohet me kalimin e kohës, shpresojmë të qendroni me ne ndërkohë që perfeksionojmë këtë shërbim.

Copyright © 2024 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Copyright © 2024 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Newsletter