[tdc_zone type=”tdc_content”][vc_row][vc_column][vc_empty_space][tdm_block_text_image title_text=”UmVhJTIwJUMzJTg3aWthbGk=” title_tag=”h3″ title_size=”tdm-title-md” description=”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” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” button_size=”tdm-btn-lg” image=”6787″ content_align_vertical=”content-vert-center” media_size_image_height=”500″ media_size_image_width=”500″][/vc_column][/vc_row][/tdc_zone]

Qendra Shqiptare për Gazetari Cilësore
Rruga Pjetër Budi, 69

Tiranë, ALBANIA


Telefon: +355 (0) 6 8856 3686
Email: info@acqj.al

Investigative Network Albania

Teksti zyrtar është versioni në shqip i faqes së internetit. Kjo faqe përdor përkthim automatik përmes mjeteve të inteligjencës artificiale. Pavarësisht se ky përkthim është i një cilësie të lartë, rastis që të ketë dhe gabime dhe keqkuptime në kontekstin e produkteve. Duke qenë se është një teknologji e cila përmirësohet me kalimin e kohës, shpresojmë të qendroni me ne ndërkohë që perfeksionojmë këtë shërbim.

Copyright © 2023 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Copyright © 2023 Giljana Limani.  All Rights Reserved.