[tdc_zone type=”tdc_content”][vc_row][vc_column][vc_empty_space][tdm_block_text_image title_text=”UmVhJTIwJUMzJTg3aWthbGk=” title_tag=”h3″ title_size=”tdm-title-md” description=”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” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” button_size=”tdm-btn-lg” image=”6787″ content_align_vertical=”content-vert-center” media_size_image_height=”500″ media_size_image_width=”500″][/vc_column][/vc_row][/tdc_zone]

Qendra Shqiptare për Gazetari Cilësore
Rruga Pjetër Budi, 69

Tiranë, ALBANIA


Telefon: +355 (0) 6 8856 3686
Email: info@acqj.al

Investigative Network Albania

Teksti zyrtar është versioni në shqip i faqes së internetit. Kjo faqe përdor përkthim automatik përmes mjeteve të inteligjencës artificiale. Pavarësisht se ky përkthim është i një cilësie të lartë, rastis që të ketë dhe gabime dhe keqkuptime në kontekstin e produkteve. Duke qenë se është një teknologji e cila përmirësohet me kalimin e kohës, shpresojmë të qendroni me ne ndërkohë që perfeksionojmë këtë shërbim.

Copyright © 2024 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Copyright © 2024 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Newsletter