[tdc_zone type=”tdc_content”][vc_row][vc_column][vc_empty_space][tdm_block_text_image title_text=”TGF1cmElMjBEb2tv” title_tag=”h3″ title_size=”tdm-title-md” description=”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” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” button_size=”tdm-btn-lg” image=”6778″ content_align_vertical=”content-vert-center” media_size_image_height=”500″ media_size_image_width=”500″][/vc_column][/vc_row][/tdc_zone]

Qendra Shqiptare për Gazetari Cilësore
Rruga Pjetër Budi, 69

Tiranë, ALBANIA


Telefon: +355 (0) 6 8856 3686
Email: info@acqj.al

Investigative Network Albania

Teksti zyrtar është versioni në shqip i faqes së internetit. Kjo faqe përdor përkthim automatik përmes mjeteve të inteligjencës artificiale. Pavarësisht se ky përkthim është i një cilësie të lartë, rastis që të ketë dhe gabime dhe keqkuptime në kontekstin e produkteve. Duke qenë se është një teknologji e cila përmirësohet me kalimin e kohës, shpresojmë të qendroni me ne ndërkohë që perfeksionojmë këtë shërbim.

Copyright © 2024 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Copyright © 2024 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Newsletter