[tdc_zone type=”tdc_content”][vc_row][vc_column][vc_empty_space][tdm_block_text_image title_text=”SW5hJTIwQWxsa2FuamFyaSUyMA==” title_tag=”h3″ title_size=”tdm-title-md” description=”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” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” button_size=”tdm-btn-lg” image=”8247″ content_align_vertical=”content-vert-center” media_size_image_height=”1707″ media_size_image_width=”2560″][/vc_column][/vc_row][/tdc_zone]

Qendra Shqiptare për Gazetari Cilësore
Rruga Pjetër Budi, 69

Tiranë, ALBANIA


Telefon: +355 (0) 6 8856 3686
Email: info@acqj.al

Investigative Network Albania

Teksti zyrtar është versioni në shqip i faqes së internetit. Kjo faqe përdor përkthim automatik përmes mjeteve të inteligjencës artificiale. Pavarësisht se ky përkthim është i një cilësie të lartë, rastis që të ketë dhe gabime dhe keqkuptime në kontekstin e produkteve. Duke qenë se është një teknologji e cila përmirësohet me kalimin e kohës, shpresojmë të qendroni me ne ndërkohë që perfeksionojmë këtë shërbim.

Copyright © 2024 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Copyright © 2024 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Newsletter