[tdc_zone type=”tdc_content” tdc_css=”eyJhbGwiOnsiYmFja2dyb3VuZC1jb2xvciI6IiMzOTQ0NTkiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19″][vc_row][vc_column tdc_css=”eyJhbGwiOnsicGFkZGluZy10b3AiOiIzMCIsInBhZGRpbmctYm90dG9tIjoiNTAiLCJiYWNrZ3JvdW5kLWNvbG9yIjoiIzM5NDQ1OSIsImRpc3BsYXkiOiIifX0=”][tdb_title content_align_horizontal=”content-horiz-center” f_title_font_size=”50″ f_title_font_family=”445″ title_color=”#ffffff” line_height=”30″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsicGFkZGluZy1ib3R0b20iOiIzMCIsImRpc3BsYXkiOiIifX0=”][td_block_big_grid_flex_9 grid_layout=”2″ image_height=”eyJhbGwiOiI4NSIsInBob25lIjoiODAifQ==” image_zoom=”yes” meta_info_vert=”content-vert-bottom” modules_category=”above” modules_extra_cat=”above” overlay_general=”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” cat_bg_hover=”#4db2ec” review_stars=”#fff” f_title_font_size=”eyJsYW5kc2NhcGUiOiIyMiIsInBvcnRyYWl0IjoiMTYiLCJwaG9uZSI6IjIyIn0=” f_title_font_line_height=”eyJsYW5kc2NhcGUiOiIyOHB4IiwicG9ydHJhaXQiOiIyMHB4IiwicGhvbmUiOiIyOHB4In0=” post_ids=”5323,5697,5852,5984,6267″ image_size=”td_1068x0″][/vc_column][/vc_row][/tdc_zone]

Qendra Shqiptare për Gazetari Cilësore
Rruga Pjetër Budi, 69

Tiranë, ALBANIA


Telefon: +355 (0) 6 8856 3686
Email: info@acqj.al

Investigative Network Albania

Teksti zyrtar është versioni në shqip i faqes së internetit. Kjo faqe përdor përkthim automatik përmes mjeteve të inteligjencës artificiale. Pavarësisht se ky përkthim është i një cilësie të lartë, rastis që të ketë dhe gabime dhe keqkuptime në kontekstin e produkteve. Duke qenë se është një teknologji e cila përmirësohet me kalimin e kohës, shpresojmë të qendroni me ne ndërkohë që perfeksionojmë këtë shërbim.

Copyright © 2024 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Copyright © 2024 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Newsletter