[tdc_zone type=”tdc_content”][vc_row][vc_column][vc_empty_space][tdm_block_text_image title_text=”RGFsbGFuZHlzaGUlMjBYaGFmZXJy” title_tag=”h3″ title_size=”tdm-title-md” description=”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” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” button_size=”tdm-btn-lg” image=”9621″ content_align_vertical=”content-vert-center” media_size_image_height=”300″ media_size_image_width=”300″][/vc_column][/vc_row][/tdc_zone]

Qendra Shqiptare për Gazetari Cilësore
Rruga Pjetër Budi, 69

Tiranë, ALBANIA


Telefon: +355 (0) 6 8856 3686
Email: info@acqj.al

Investigative Network Albania

Teksti zyrtar është versioni në shqip i faqes së internetit. Kjo faqe përdor përkthim automatik përmes mjeteve të inteligjencës artificiale. Pavarësisht se ky përkthim është i një cilësie të lartë, rastis që të ketë dhe gabime dhe keqkuptime në kontekstin e produkteve. Duke qenë se është një teknologji e cila përmirësohet me kalimin e kohës, shpresojmë të qendroni me ne ndërkohë që perfeksionojmë këtë shërbim.

Copyright © 2023 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Copyright © 2023 Giljana Limani.  All Rights Reserved.