[tdc_zone type=”tdc_content”][vc_row][vc_column][vc_empty_space][tdm_block_text_image title_text=”QXVyb3JhJTIwU2hwYXRhag==” title_tag=”h3″ title_size=”tdm-title-md” description=”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” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” button_size=”tdm-btn-lg” image=”9617″ content_align_vertical=”content-vert-center” media_size_image_height=”245″ media_size_image_width=”245″][/vc_column][/vc_row][/tdc_zone]

Qendra Shqiptare për Gazetari Cilësore
Rruga Pjetër Budi, 69

Tiranë, ALBANIA


Telefon: +355 (0) 6 8856 3686
Email: info@acqj.al

Investigative Network Albania

Teksti zyrtar është versioni në shqip i faqes së internetit. Kjo faqe përdor përkthim automatik përmes mjeteve të inteligjencës artificiale. Pavarësisht se ky përkthim është i një cilësie të lartë, rastis që të ketë dhe gabime dhe keqkuptime në kontekstin e produkteve. Duke qenë se është një teknologji e cila përmirësohet me kalimin e kohës, shpresojmë të qendroni me ne ndërkohë që perfeksionojmë këtë shërbim.

Copyright © 2024 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Copyright © 2024 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Newsletter