[tdc_zone type=”tdc_content”][vc_row][vc_column][vc_empty_space][tdm_block_text_image title_text=”QXVyb3JhJTIwU2hwYXRhag==” title_tag=”h3″ title_size=”tdm-title-md” description=”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” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” button_size=”tdm-btn-lg” image=”9617″ content_align_vertical=”content-vert-center” media_size_image_height=”245″ media_size_image_width=”245″][/vc_column][/vc_row][/tdc_zone]

Qendra Shqiptare për Gazetari Cilësore
Rruga Pjetër Budi, 69

Tiranë, ALBANIA


Telefon: +355 (0) 6 8856 3686
Email: info@acqj.al

Investigative Network Albania

Teksti zyrtar është versioni në shqip i faqes së internetit. Kjo faqe përdor përkthim automatik përmes mjeteve të inteligjencës artificiale. Pavarësisht se ky përkthim është i një cilësie të lartë, rastis që të ketë dhe gabime dhe keqkuptime në kontekstin e produkteve. Duke qenë se është një teknologji e cila përmirësohet me kalimin e kohës, shpresojmë të qendroni me ne ndërkohë që perfeksionojmë këtë shërbim.

Copyright © 2024 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Copyright © 2024 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Newsletter