[tdc_zone type=”tdc_content”][vc_row tdc_css=”eyJhbGwiOnsiYmFja2dyb3VuZC1pbWFnZSI6InVybChcImh0dHBzOi8vYWRhZC5yZXN0b3JhdGlvbi1yZW5vdmF0aW9uLmNhL3dwLWNvbnRlbnQvdXBsb2Fkcy8yMDIyLzAyL2JhbmVyaS1sYWItc2FrdGUtNDUtZ3JhZGUtMTAyNHgxMDI0LnBuZ1wiKSIsIm9wYWNpdHkiOiIwLjA5IiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==” full_width=”stretch_row_content_no_space td-stretch-content”][vc_column][tdm_block_inline_image image=”7066″ media_size_image_height=”580″ media_size_image_width=”1920″ img_width=”90%” content_align_horizontal=”content-horiz-center”][td_block_text_with_title tdc_css=”eyJhbGwiOnsicGFkZGluZy1yaWdodCI6IjgwIiwicGFkZGluZy1sZWZ0IjoiODAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19″]

Se shpejti

[/td_block_text_with_title][/vc_column][/vc_row][/tdc_zone]

Qendra Shqiptare për Gazetari Cilësore
Rruga Pjetër Budi, 69

Tiranë, ALBANIA


Telefon: +355 (0) 6 8856 3686
Email: info@acqj.al

Investigative Network Albania

Teksti zyrtar është versioni në shqip i faqes së internetit. Kjo faqe përdor përkthim automatik përmes mjeteve të inteligjencës artificiale. Pavarësisht se ky përkthim është i një cilësie të lartë, rastis që të ketë dhe gabime dhe keqkuptime në kontekstin e produkteve. Duke qenë se është një teknologji e cila përmirësohet me kalimin e kohës, shpresojmë të qendroni me ne ndërkohë që perfeksionojmë këtë shërbim.

Copyright © 2024 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Copyright © 2024 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Newsletter