[vc_row][vc_column offset=”vc_hidden-lg vc_hidden-md”][vc_column_text][recent_post_slider design=”design-3″][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces” css=”.vc_custom_1577469353224{padding-top: 0px !important;}”][vc_column offset=”vc_col-xs-12 vc_hidden-xs”][mt_posts_grid_slider_centered posts_query=”size:10|order_by:date|order:DESC|post_type:post|categories:103″ columns=”col-sm-4″ animation=”fadeInRight”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″ offset=”vc_hidden-lg vc_hidden-md”][vc_column_text][/vc_column_text][vc_wp_search][/vc_column][vc_column width=”1/3″ offset=”vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1536928180349{margin-bottom: 0px !important;}”][vc_column width=”2/3″ css=”.vc_custom_1538753878752{margin-bottom: 40px !important;}”][blogpost02 posts_query=”size:12|order_by:date|order:DESC|post_type:post|categories:177″ items_per_row=”col-md-12 normal-h”][/vc_column][vc_column width=”1/3″ el_class=”sidebar-shadow home-sidebar-right”][vc_row_inner][vc_column_inner offset=”vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][vc_wp_search][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_widget_sidebar sidebar_id=”sidebar-1″ el_class=”sidebar-content”][/vc_column][/vc_row]

Qendra Shqiptare për Gazetari Cilësore
Rruga Pjetër Budi, 69

Tiranë, ALBANIA


Telefon: +355 (0) 6 8856 3686
Email: info@acqj.al

Investigative Network Albania

Teksti zyrtar është versioni në shqip i faqes së internetit. Kjo faqe përdor përkthim automatik përmes mjeteve të inteligjencës artificiale. Pavarësisht se ky përkthim është i një cilësie të lartë, rastis që të ketë dhe gabime dhe keqkuptime në kontekstin e produkteve. Duke qenë se është një teknologji e cila përmirësohet me kalimin e kohës, shpresojmë të qendroni me ne ndërkohë që perfeksionojmë këtë shërbim.

Copyright © 2024 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Copyright © 2024 Giljana Limani.  All Rights Reserved.

Newsletter